<<  Kurumsal Kimlik  >>

 

Firmamız 1996 yılında 300 m2 alanda plastik inşaat malzemeleri üretimine başlamıştır.


Sektörel gelişmeleri yakından takip eden firmamız gelişmiş teknolojisi ve tecrübeli kadrosu ile 21 yıldır AR-GE çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.


Son yıllarda meydana gelen küresel ısınma sebebi ile dünyamızda su kaybı meydana gelmektedir. Bu sebeple tarımsal alanda kullanılan sulama sularının tasarrufu ülkemiz için önem arz etmektedir.


Yakın zamana kadar tarımsal sulamada tasarruf sağlayan sulama sistemleri yurtdışından ithal edilmekteydi.


2003 yılında yapmış olduğumuz yatırımlarla ülkemiz çiftçisinin JETPLAST markamızla sulamada ciddi oranda tasarruf sağlayan mini sprink sulama sistemleri ile buluşturduk.


21 Yıldır Plastik sektöründe hizmet veren firmamız her geçen yıl ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Bugün 1500 m2 kapalı 500 m2 açık alanda üretim yapan firmamız, Büyüyen Türkiye'nin ekonomisine katkı sağlamaya devam edecektir.

 

Vizyonumuz;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Kalite;

Üretimde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçmekte olup, ürünlerimizin uzun ömürlü, sağlam ve kaliteli olmasına özen göstermek, kalite politikamızdır.